و خشنودم از داشته های خویش، که امانتی است بیکران از سوی پروردگار در مقابل نداشته های مادی 

 

نیکوکاران گرامی!

موسسه خیریه معلولین محبان صادق (ع) آمادگی دریافت و انجام نذوراتتان را دارد. شما میتوانید با پرداخت هر مبلغی در وجه قربانی سهیم شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:74 54 64 77 تماس حاصل نمائید و یا با ارسال اعداد درخواستی به  شماره پیامک: 88888 126 3000 درخواست خود را باطلاع ما برسانید:

 

روش ارسال پیامک :

- جهت پرداخت وجه قربانی(بصورت کامل و یا مشارکت گروهی،خانوادگی،محلی...)  عدد 1 را ارسال نمائید.

- برای اهداء گوشت یا گوسفند قربانی  عدد 2 را ارسال نمائید.

-  در صورت تمایل به سفارش ذبح (موسسه امکانات کامل تهیه و ذبح قربانی در محل مورد نظر شما را دارد)  عدد 3 را ارسال نمائید.


شماره عابر بانک ملی:2121-9871-9911-6037

شماره حساب بانک تجارت، شعبه پل چوبی:26 195 00819

شبا: IR0401-8000-0000-000-8191-9526

به نام خالق زیبائی ها

ستایش خداوند را  که با شورانیدن انسان های شیفته و وارسته ، آدمیان محبت جو و مهرورز را به چشمه ساران مهر جاویدش رهنمون می سازد. آری !

زندگی موهبتی الهی است و آن گاه که انسانی غم معلولیت جسمی و رنج محدودیت رفتاری را  از انسان دیگر می زداید و التیام می بخشد، چنان است که روحی آسمانی و ملکوتی را به سوی معراج خداوندی به پرواز در می آورد.

 

 یک داستان واقعی از مهر آفرینی یک...

شخصی دیوار چوبی و قدیمی خانه اش را برای نو سازی خراب می کرد، در حین خراب کردن دیوار ،در حفره خالی ایجادشده در میان  دیوار چوبی ، مارمولکی را دید که میخ بسیار کوچکی از بیرون به پایش فرو رفته بود . مارمولک، فقط قادر بود به سختی و با اندک حرکتی  در جای خود جابجا شود. مرد که دلش برای  مارمولک سوخته بود، کنجکاوانه میخ را بررسی کرد. ناگهان چیزی به خاطر آورد و از تعجب چشمانش گردشد، چون این میخ ده سال پیش،هنگام ساختن خانه، کوبیده شده بود. با خود فکر کرد، چه اتفاقی افتاده؟؟؟در فضائی به این  تاریکی،یک مارمولک به مدت ده سال و  در چنین موقعیتی چگونه زنده مانده؟! چنین چیزی امکان  ندارد و غیر فابل تصور است !!! متحیر از این مساله کارش را متوقف کرده و به تماشای  مارمولک نشست تا شاید بتواند ، سر از کارش درآورد. با خود فکر می کرد، راستی! او  در این مدت چه کار میکرده؟؟؟ چگونه زنده مانده و چه میخورده؟؟؟ همان طور که به مارمولک نگاه می کرد مارمولک دیگری ، با تکه غذائی در دهانش ظاهر شد.... مرد در حالیکه شگفت زده شده بود... اشک در چشمانش حلقه زد.
10سال مراقبت !!! چه عشقی !!!

کاربر مهمان

: امروز
۱۳۹۵/۱۱/۰۳
  ورود مدیریت        
Main Introduction Services Activity Album News Contact Us

تمام حقوق این سایت متعلق به موسسه ی خیریه معلولین محبان صادق (علیه السّّلام) می باشد.
طراح و مجری سایت : شرکت آکام ارتباط راین 2010 - 2011 ©